BİRİKİM OKULLARINDA BAŞARILARIMIZ

BAŞARILARIMIZ

2015–2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI

✱ Esra Nur ERDEN Taekwondo Türkiye Birinciliği

✱ Elif Ece YAMAN Uluslararası Karete Marmara Kupası İkinciliği

2013–2014 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI

✱ Ebubekir TOSUN ‘’Karete’’ Şampiyonası Türkiye Birinciliği

✱ Faruk YÜKSEL ‘’Kick Boks’’ teşvik müsabakalarında İstanbul İkinciliği

✱ Fatma Nur VARLI, Betül CİVELEK, Betül ÇALIŞ, Betül Nisa ERCAN, Müşerref SOYDAN, Hacer KANAY, Sevdenur CİNLİ, Rumeysa Esma ERDOĞAN ‘’Hentbol’’ Turnuvasında Bağcılar İlçe Şampiyonluğu

✱ Yiğit TÜRKAY, Görkem BİLGİN, Samet DEMİRKIRAN , İbrahim KANAY, Murat ÖMEROĞLU, Selim APAYDIN, İsmail EKENER, Oğuzhan ÇEKÜÇ ’’Hentbol’’ Turnuvasında Bağcılar ilçe ikinciliği

✱ Oğuzhan KAYNAR, Yusuf NADAROĞLU, Zahit KAHRAMAN ‘’Masa Tenisi’’ Turnuvasında Bağcılar İlçe Şampiyonluğu

✱ Ayşenur KULAKSIZOĞLU ‘’Çevre‘’ Konulu Hikaye Yarışmasında Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ Meryem Sena BURHAN ‘’Çevre‘’ Konulu Hikaye Yarışmasında Bağcılar İlçe İkinciliği

✱ Mustafa Eren KALE ‘’Çevre‘’ Konulu Kompozisyon Yarışmasında Bağcılar İlçe Üçüncülüğü

✱ Kasım YURDAKUL ‘’Fetih Ruhu’’ Konulu Kompozisyon Yarışmasında Bağcılar İlçe İkinciliği

✱ Eslem YAŞAR ‘’ Çevre’’ Konulu Resim Yarışmasında Bağcılar İlçe Birinciliği

2012–2013 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI

✱ Abdullah ŞAHİN ‘’ Badminton‘’ Turnuvasında (Erkekler Ferdi) Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ M. Furkan YILDIRIM‘’ “Badminton‘’Turnuvasında (Erkekler Ferdi) Bağcılar İlçe İkinciliği

✱ Oğuzhan ÇEKÜÇ , M. Taner KURUMAHMUT , M. Fatih KARADUMAN ‘’Badminton‘’ Turnuvasında (Erkekler Takım) Bağcılar İlçe İkinciliği

✱ Semih CANBAY, Samet DEMİRKIRAN, Yusuf KAMBUR, Görkem BİLGİN, Kemal GÖK, Taha TUNCER, İbrahim KANAY, Furkan KARABURUN ‘’Hentbol‘’ Turnuvasında Bağcılar İlçe Şampiyonluğu

✱ M. Emin KOCAMEŞE, Enes KARAKOÇ, Furkan KARABURUN, Alperen ÇEVİK ’’ Atletizm’’ Turnuvasında (Erkekler Takım) Bağcılar İlçe İkinciliği

✱ Sevde Nur CİNLİ ‘’Cumhuriyet’’ Konulu Şiir Yarışmasında Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ Şeyma Nur KARATAŞ ‘’Bayrak ve Vatan’’ Konulu Kompozisyon Yarışmasında Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ Emine PALA ‘’Çevre’’ Konulu Şiir Yarışmasında Bağcılar İlçe İkinciliği

✱ Sevdenur KAYAOĞLU ’’Çevre’’ Konulu Hikaye Yarışmasında Bağcılar İlçe Üçüncülüğü

✱ Nida ÇELİK ‘’Çevre’’ Konulu Kompozisyon Yarışmasında Bağcılar İlçe Üçüncülüğü


2011–2012 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI

✱ Samet Serkan KURUMAHMUT, Muhammed GÜZEL, Ekrem GÖK “Atletizm” (Gençler) Yarışması’nda Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ Ekrem GÖK, Yusuf KANBUR, Eren SOLMAZ, Ertuğrul HAKYEMEZ “Yüzme” (Bayrak) Yarışması’nda Bağcılar İlçe İl İkinciliği

✱ Muhammed Aktaş, “Sırtüstü Yüzme” Yarışması’nda Bağcılar İlçe Üçüncülüğü

✱ Ayşe AL, Yasemin DEMİRKIRAN, Nida ÇELİK, “Masa Tenisi” (BAYAN) Turnuvasında Bağcılar İlçe İkinciliği

✱ Oğuzhan ÇEKÜÇ “Badminton” Turnuvasında Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ Nida ÇELİK “Badminton” Turnuvasında Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ Yasemin DEMİRKIRAN “Badminton” Turnuvasında Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ Havva Rabia ALTUNDAL “Çevre” Konulu Hikaye Yarışması’nda Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ Enise AKTAŞ “Çevre” Konulu Resim Yarışması’nda Bağcılar İlçe İkinciliği

✱ Nida ÇELİK “Çevre” Konulu Kompozisyon Yarışması’nda Bağcılar İlçe Üçüncülüğü

✱ Nida ÇELİK “Mehmet Akif ERSOY” Konulu Kompozisyon Yarışması’nda Bağcılar İlçe Üçüncülüğü


2010–2011 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI

✱ Aslı KAPICIOĞLU “2023’te Nasıl Bir Türkiye” Konulu Kompozisyon Yarışması’nda İstanbul İl Birinciliği

✱ Büşra PINAR, Muhammed GÜZEL, İkbal Evrim KÖSE, Semhan BAYIR, “BOCCE” Turnuvası İstanbul İl İkinciliği

✱ Ali Ertuğrul HAKYEMEZ, Halil İbrahim KAHRAMAN, Ahmet AKÇAY, “Masa Tenisi” (ERKEK) Turnuvasında Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ Nisanur USLU, Ecmel AKTAŞ, Meryem CANSIZ, “Masa Tenisi” (BAYAN) Turnuvasında Bağcılar İlçe İkinciliği

✱ Emine Şeyda ERDOĞAN “10 Kasım ve At


2009–2010 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI

✱ M. Yüsra TEPEHAN “Mehmet Akif Ersoy” Konulu Kompozisyon Yarışlması’nda Bağcılar ilçe Birinciliği ✱ M. Yüsra TEPEHAN “Çevre” Konulu Kompozisyon Yarışlmasında Bağcılar ilçe ikinciliği

✱ Büşra GEDİK “Çevre” Konulu Hikaye Yarışmasında Bağcılar ilçe ikinciliği

✱ Havva Rabia ALTUNDAL”Çevre” Konulu Hikaye Yarışmasında Bağcılar ilçe Üçüncülüğü

✱ Havva Rabia ALTUNDAL “Vergi” Konulu Afiş Yarışmasında Bağcılar içe Birinciliği

✱ Havva Rabia ALTUNDAL “Çevre” Konulu Hikaye Yarışmasında Bağcılar ilçe Üçüncülüğü

✱ M. Yüsra TEPEHAN “Çanakkale” Konulu Kompoziyon Yarışmasında Bağcılar ilçe Birinciliği


2008–2009 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI

✱ Zühal YILDIRIM “Denizin Rengi” Konulu Kompozisyon Yarışmasında Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ Zeynep UĞURLU “Denizin Rengi” Konulu Şiir Yarışmasında Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ Gülsüm ARSLAN “Çevre” Konulu Hikaye Yarışmasında Bağcılar İlçe Üçüncülüğü

✱ Gülsüm ARSLAN “İstanbul’un Fethi” Konulu Şiir Yarışmasında Bağcılar İlçe İkinciliği

✱ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Liseler Arası Masa Tenisi (ERKEK TAKIMI) Yarışması’nda Bağcılar İlçe Şampiyonluğu

✱ M.Yüsra TEPEHAN “Güzel Türkçemiz” Konulu Kompozisyon Yarışmasında İstanbul Geneli Mansiyon

✱ M.Yüsra TEPEHAN “Çevre” Konulu Kompozisyon Yarışmasında Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ Rabi ALTUNDAL “Çevre” Konulu Hikaye Yarışmasında Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ Fatmanur TORUN “Çevre” Konulu Şiir Yarışmasında Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ Enise AKTAŞ “Çevre” Konulu Resim Yarışmasında Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ Masume ŞİRİN “Çanakkale” Konulu Kompozisyon Yarışmasında Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ Sümeyra YEŞİLYURT “Vergi” Konulu Afiş Yarışmasında Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ Hanife Hicret YILDIZ “Vergi” Konulu Afiş Yarışmasında Bağcılar İlçe İkinciliği

✱ M.Yüsra TEPEHAN “10 Kasım Atatürk’ü Anma” Konulu Kompozisyon Yarışmasında Bağcılar İlçe Birinciliği


2007–2008 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI

✱ Rüya KAHRAMAN “Sivil Savunma” Konulu Şiir Yarışmasında Bağcılar İlçe ve İstanbul İl Birinciliği

✱ Makbule Yüsra TEPEHAN “Sivil Savunma” Konulu Kompozisyon Yarışmasında Bağcılar İlçe ve İstanbul İl Birinciliği

✱ Hanife PEKEL “Çanakkale Zaferi” Konulu Şiir Yarışmasında İstanbul İl İkinciliği

✱ Ömer Lütfullah BAŞARAN “Çanakkale Zaferi” Konulu Şiir Yarışmasında İstanbul Geneli Mansiyon

✱ Hatice Başak TURAN “Yazadurmak” Konulu Şiir Yarışmasında Marmara Bölgesi Mansiyon Ödülü

✱ Merve ÇİRİŞOĞLU “Bir Damladan Denize: SU” Konulu Resim Yarışmasında Bağcılar İlçe İkinciliği

✱ Ahmet Alper SEZER Kitap Okuma Yarışması Bağcılar İlçe Finalisti

✱ Makbule Yüsra TEPEHAN “Cumhuriyet” Konulu Kompozisyon Yarışmasında İstanbul İl Birinciliği

✱ Gizem KALAYCI “Gençlik” Konulu Kompozisyon Yarışmasında Bağcılar İlçe Üçüncülüğü

✱ Zeynep UĞURLU “Gençlik” Konulu Şiir Yarışmasında Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ Zühal YILDIRIM “Gençlik” Konulu Şiir Yarışmasında Bağcılar İlçe İkinciliği

✱ Bağcılar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Liseler Arası Bilgi Yarışması’nda Bağcılar İlçe Üçüncülüğü

✱ Makbule Yüsra TEPEHAN “Küresel Çağda Kültürel Değerlerimiz” Konulu Cemil MERİÇ Deneme Yarışmasında Mansiyon

✱ Ecmel AKTAŞ - Meryem CANSIZ - Büşra TAŞ “Bağcılar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Liseler Arası Masa Tenisi” (BAYAN TAKIMI) Yarışması’nda Bağcılar İlçe Şampiyonluğu

✱ M. Fatih AYTEKİN - “A.Yasin ŞAHİN - M. Emin YILMAZ Bağcılar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Liseler Arası Masa Tenisi” (ERKEK TAKIMI) Yarışması’nda Bağcılar İlçe Şampiyonluğu

✱ Merve ÇİRİŞOĞLU “Sivil Savunma” Konulu Afiş Yarışmasında Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ Makbule Yüsra TEPEHAN “10 Kasım ve Atatürk” Konulu Kompozisyon Yarışmasında Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ Rıdvan BARAN - Sevda ALTAŞ - Ebubekir ÇİRİŞOĞLU - M. Furkan KARAKAYA “Bilgi – Kültür Yarışması Bağcılar İlçe Üçüncülüğü


2006–2007 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI

✱ Rüya KAHRAMAN “Mehmet Akif ERSOY Safahat’ta Neyi Anlatır?” konulu kompozisyon yarışmasında İstanbul İl Birinciliği

✱ Bağcılar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Liseler Arası Masa Tenisi (BAYAN TAKIMI) Yarışması’nda Bağcılar İlçe Şampiyonluğu

✱ Bağcılar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Liseler Arası Masa Tenisi (ERKEK TAKIMI) Yarışması’nda Bağcılar İlçe Şampiyonluğu

✱ Bağcılar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Liseler Arası Satranç Yarışması’nda Bağcılar İlçe Üçüncülüğü

✱ Rüya KAHRAMAN “Çevre” Konulu Kompozisyon Yarışmasında Bağcılar İlçe İkinciliği

✱ Nihan ALBAYRAK “Çevre” Konulu Hikâye Yarışmasında Bağcılar İlçe İkinciliği

✱ Merve ÇİRİŞOĞLU “Çevre” Konulu Resim Yarışmasında Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ Bağcılar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Liseler Arası Tiyatro Yarışması’nda Bağcılar İlçe Üçüncülüğü

✱ Masume ŞİRİN “İzcilik” Konulu Kompozisyon Okuma Yarışmasında Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ Safa KUMBASAR “Necip Fazıl Şiirlerini Güzel Okuma” Yarışmasında Bağcılar İlçe Üçüncülüğü

✱ Zühal YILDIRIM “Gençlik Geleceğin Güneşidir” Konulu Kompozisyon Yarışmasında Bağcılar İlçe Birinciliği ve İstanbul İkinciliği

✱ Esin KIZILKAYA “Hoşgörü” Konulu Öykü Yarışmasında Bağcılar İlçe Üçüncülüğü

✱ Rüya KAHRAMAN “Turgut ÖZAL” Konulu Kompozisyon Yarışmasında Bağcılar İlçe İkinciliği

✱ Zühal YILDIRIM “Peygamberimiz” Konulu Şiir Yarışmasında Bağcılar İlçe Üçüncülüğü

✱ Rüya KAHRAMAN “Kitap Okuma Yarışması” Bağcılar İlçe İkinciliği

✱ Merve ÇİRİŞOĞLU “Sivil Savunma” Afiş Yarışmasında Bağcılar İlçe Üçüncülüğü

✱ Rüya KAHRAMAN “Sivil Savunma” Konulu Kompozisyon Yarışmasında İstanbul Birinciliği

✱ Zühal YILDIRIM “Sivil Savunma” Konulu Şiir Yarışmasında İstanbul İkinciliği

✱ Zühal YILDIRIM “Yaşlılık ve Toplumsal Katılım” Konulu Kompozisyon Yarışmasında Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ Zühal YILDIRIM “Vergi” Konulu Kompozisyon Yarışmasında Bağcılar İlçe İkinciliği

✱ Zühal YILDIRIM “Mehmet Akif ERSOY” Konulu Kompozisyon Yarışmasında Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ Emine Hande BAYRAM “Mehmet Akif ERSOY Safahat’ta Neyi Anlatır?” Konulu Resim Yarışmasında Bağcılar İlçe İkinciliği

✱ Sümeyra YEŞİLYURT “Mehmet Akif ERSOY Safahat’ta Neyi Anlatır?” Konulu Resim Yarışmasında Bağcılar İlçe Üçüncülüğü

✱ Rüya KAHRAMAN “Mehmet Akif ERSOY Safahat’ta Neyi Anlatır?” konulu kompozisyon yarışmasında Bağcılar İlçe İkinciliği

✱ Merve ÇİRİŞOĞLU “Öğretmenim” konulu resim yarışmasında Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ Zühal YILDIRIM “Öğretmenim” konulu kompozisyon yarışmasında Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ Masume ŞİRİN “Cumhuriyet” konulu şiir yarışmasında Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ Sümeyye Nur YEŞİLYURT ÖSS Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ Serkan BAYRAM ÖSS Bağcılar İlçe İkinciliği

✱ Hasan ALPER ÖSS Bağcılar İlçe Üçüncülüğü


2005–2006 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI

✱ Okulumuz Masa Tenisi Takımı (Kız) öğrencileri -Esin KIZILKAYA, Merve BEŞİKTAŞ, Büşra TAŞ, Zeynep UĞURLU Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ Okulumuz Masa Tenisi Takımı (Erkek) öğrencileri Cihan KÖKEL, Cihat KÜÇÜKLER, Fatih AYTEKİN Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ Hamza KİREMİTÇİ Bağcılar Belediyesinin düzenlemiş olduğu “Çevre” konulu röportaj yarışmasında Bağcılar İlçe Üçüncülüğü

✱ Merve ÇİRİŞOĞLU Bağcılar Belediyesinin düzenlemiş olduğu “Çevre” konulu resim yarışmasında Bağcılar İlçe İkinciliği

✱ Zühal YILDIRIM Bağcılar Belediyesinin düzenlemiş olduğu “Çevre” konulu şiir yarışmasında Bağcılar İlçe İkinciliği

✱ İlknur ŞAHİN “Demiryolları” konulu kompozisyon yarışmasında Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ Yunus KİREMİTÇİ “Demiryolları” konulu şiir yarışmasında Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ Hasan ALPER “İstanbul’un Fethi” konulu kompozisyon yarışmasında Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ Yunus KİREMİTÇİ “İstanbul’un Fethi” konulu şiir yarışmasında Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ Zeliha AYTEKİN İstanbul Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği “İstanbul” konulu yarışmada Mansiyon

✱ Rüya KAHRAMAN Ahmet Hamdi Tanpınar’ın “Beş Şehir” adlı eserini tanıttığı yazısıyla Kitap Tanıtımı Yarışmasında Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ Zühal YILDIRIM Genç Öncüler Dergisi’nin düzenlediği “Sen Öğretmen Olsaydın” konulu kompozisyon yarışmasında Türkiye geneli Mansiyon

✱ İlknur ŞAHİN “Peygamberim” konulu kompozisyon yarışmasında Bağcılar İlçe Üçüncülüğü

✱ Zeliha AYTEKİN “Peygamberim” konulu mektup yazma yarışmasında Bağcılar İlçe Üçüncülüğü ✱ Sümeyra YEŞİLYURT “Vakıf Kaç Renktir” konulu resim yarışmasında Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ Hidayet ÖZBEK Anadolu Gençlik Derneği tarafından düzenlenen “Çanakkale” konulu şiir yarışmasında Türkiye Birinciliği

✱ Zeliha AYTEKİN Anadolu Gençlik Derneği tarafından düzenlenen “Çanakkale” konulu şiir yarışmasında Jüri Özel Ödülü

✱ Cihan ALAN Anadolu Gençlik Derneği tarafından düzenlenen “Çanakkale” konulu şiir yarışmasında Türkiye geneli Mansiyon

✱ Zeliha AYTEKİN “Türkçe’nin Doğru Kullanımı” konulu kompozisyon yarışmasında Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ Rüya KAHRAMAN “Nevruz” konulu kompozisyon yarışmasında Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ Zühal YILDIRIM “Nevruz” konulu şiir yarışmasında Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ Zühal YILDIRIM “Cumhuriyet“ konulu şiir yarışmasında Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ Yunus KİREMİTÇİ “İstanbul” konulu şiir yarışmasında Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ Zühal YILDIRIM “Öğretmen” konulu şiir yarışmasında Bağcılar İlçe Üçüncülüğü

✱ Merve ÇİRİŞOĞLU “Öğretmen” konulu resim yarışmasında Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ Zeliha AYTEKİN BAKDER’in düzenlemiş olduğu “Öğretmenime En Güzel Mektuplar” konulu yarışmada ilçe üçüncülüğü

✱ İklima Selin SEÇKİN “İstiklal Marşını Ezbere Okuma“ yarışmasında Bağcılar İlçe ikinciliği

✱ İstanbul Masa Tenisi Şampiyonasında Okulumuz Masa Tenisi Takımı Cihan KÖKER, Samet ÖZBEK, Cihat KÜÇÜKLER, A. Emre ERGÜN- İstanbul İl beşinciliği

✱ Azra Betül YAŞAR “Sivil Savunma” konulu kompozisyon yarışmasında Bağcılar İlçe Birinciliği İstanbul İl birinciliği

✱ Merve ÇİRİŞOĞLU “Sivil Savunma” konulu resim yarışmasında Bağcılar İlçe Birinciliği İstanbul İl Birinciliği

✱ Şeyda Zeren YAŞAR “Sivil Savunma” konulu afiş yarışmasında Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ Zühal YILDIRIM “Sivil Savunma” konulu şiir yarışmada Bağcılar ilçe birinciliği

✱ Hamza KİREMİTÇİ “Korsana Karşı Mücadele” konulu kompozisyon yarışmasında Bağcılar ilçe birinciliği

✱ Yunus KİREMİTÇİ “Korsana Karşı Mücadele” konulu şiir yarışmasında Bağcılar ilçe birinciliği

✱ Kübra DALKILIÇ, E. Fatih BAYAR, Bekir BAŞ, M.Serhat AYDEMİR, İrem TAŞ, M.Talha SAĞIR, Şeyma R. Avcı “Mehmet Akif Şiirlerini Sahneye Uyarlama” Amaçlı Tiyatro yarışması Bağcılar ilçe birinciliği

✱ Zeliha AYTEKİN “Mehmet Akif’in Hatırasına Şiir” konulu şiir yarışmasında Bağcılar ilçe üçüncülüğü


2004–2005 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI

✱ Zeliha AYTEKİN “Vakıf” konulu resim ve kompozisyon disiplinlerinin bir arada kullanıldığı yarışmada Bağcılar İlçe Birinciliği, İstanbul İl Birinciliği, Türkiye Geneli Mansiyon

✱ Şeyda Zeren YAŞAR ‘‘Vakıf “ konulu resim ve kompozisyon disiplinlerinin bir arada kullanıldığı yarışmada Bağcılar İlçe Birinciliği, İstanbul İl Birinciliği, Türkiye Geneli Mansiyon

✱ Azra Betül YAŞAR ‘‘Vakıf “ konulu resim ve kompozisyon disiplinlerinin bir arada kullanıldığı yarışmada Bağcılar İlçe Birinciliği, İstanbul İl Birinciliği, Türkiye Geneli Mansiyon

✱ Zeliha AYTEKİN “Hz. Muhammed (S.A.V.) “ konulu kompozisyon yarışması Türkiye Geneli Jüri Özel Ödülü

✱ Şeyda Zeren YAŞAR “Nevruz” konulu kompozisyon yarışması İstanbul İl Mansiyon

✱ Azra Betül YAŞAR “Sivil Savunma” konulu şiir yarışması Bağcılar İlçe Birinciliği İstanbul İl Birinciliği

✱ Azra Betül YAŞAR “Ahlaki Problemlere Çözümler” konulu kompozisyon yarışması (Birlik Vakfı) İstanbul İl Üçüncülüğü

✱ Harun AKGÜN “Masa Tenisi” turnuvası İstanbul İl Dördüncülüğü

✱ Abdurrahman ONUR “Masa Tenisi” turnuvası İl Beşinciliği

✱ Cihat KÜÇÜKLER “Masa Tenisi” turnuvası İstanbul İl Altıncılığı

✱ Erdi KOÇKAN “İst. Büyükşehir Bld. Eğlenceli Salon Atletizm” yarışmasında uzun atlama dalında İstanbul İl İkinciliği

✱ İlknur ŞAHİN “Öğretmen” konulu kompozisyon yarışmasında Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ Cihat KÜÇÜKLER “Masa Tenisi” turnuvası Bağcılar İlçe İkinciliği

✱ Harun AKGÜN “Masa Tenisi” turnuvası Bağcılar İlçe Üçüncülüğü

✱ Masa Tenisi Takımı Bağcılar ilçe Birinciliği

✱ İlknur ŞAHİN “Değişen Avrupa” konulu kompozisyon yarışması Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ Zeliha AYTEKİN “GAP’ın Hayatımızdaki Yeri “ konulu kompozisyon yarışması Bağcılar İlçe Üçüncülüğü

✱ İlknur ŞAHİN “Sivil Savunma” konulu kompozisyon yarışması Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ Zeliha AYTEKİN “Kütüphane” konulu kompozisyon yarışması Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ İlknur ŞAHİN “Çanakkale” konulu kompozisyon yarışmasında Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ Cihan ALAN “Çanakkale” konulu şiir yarışmasında Bağcılar İlçe İkinciliği

✱ Şeyda Zeren YAŞAR “Çanakkale” konulu kompozisyon yarışmasında Bağcılar İlçe Üçüncülüğü

✱ M. Raşit DEMİR “Turizmin Dünya Barışına Katkısı” konulu kompozisyon yarışması Bağcılar ilçe İkinciliği

✱ Azra Betül YAŞAR “Anneler Günü” (Bağcılar Belediyesi) konulu şiir yarışmasında Bağcılar İlçe İkinciliği

✱ Zeliha AYTEKİN “Gençlik” konulu şiir yarışmasında (İŞGED)Bağcılar İlçe Dördüncülüğü

✱ Cihan ALAN “Ülkeler arasında barış ve güven ortamının sağlanmasında ticaretin önemi” konulu kompozisyon yarışmasında Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ İlknur ŞAHİN “Deniz” konulu kompozisyon yarışması Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ Şeyda Zeren YAŞAR “Deniz” konulu şiir yarışmasında Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ Hasan ALPER “Çevre” konulu röportaj yarışmasında Bağcılar İlçe Üçüncülüğü

✱ Hamza KİREMİTÇİ “Çevre” konulu röportaj yarışmasında Bağcılar İlçe Üçüncülüğü

✱ İklima Selin SEÇKİN “Çevre” konulu resim yarışmasında Bağcılar İlçe İkinciliği

✱ İlknur ŞAHİN “Özürlülerin Topluma Kazandırılması” konulu kompozisyon yarışmasında Bağcılar İlçe Birinciliği


2003–2004 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI

✱ Sefa SALTABAŞ “Masa Tenisi” turnuvası Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ Abdussamet ÇALIŞKAN “Masa Tenisi” turnuvası Bağcılar İlçe İkinciliği

✱ Sefa SALTABAŞ, Abdussamet ÇALIŞKAN, Mustafa SAVUL “Masa Tenisi” turnuvası İstanbul İl Dördüncülüğü

✱ M. Şerif AYDIN “Satranç” turnuvası Bağcılar İlçe İkinciliği

✱ Azra Betül YAŞAR “Kütüphane” konulu şiir yarışması Bağcılar İlçe Birinciliği-İstanbul İl Üçüncülüğü

✱ Zeliha AYTEKİN “Çanakkale” konulu şiir yarışması Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ M. SAVUL - A.AĞILLI - A.AKGÜN - H.BAHADIR “Bilgi Yarışması” Bağcılar İlçe Üçüncülüğü

✱ Mustafa SAVUL “ÖSS denemesi” sayısal puan türünde Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ Ahmet AĞILLI “ÖSS denemesi” Eşit ağırlık puan türünde Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ Burcu UZUNER “Çevre” konulu şiir yarışmasında Bağcılar İlçe Üçüncülüğü

✱ Yasemin KILIÇLI “Çevre” konulu röportaj yarışmasında Bağcılar İlçe Üçüncülüğü

✱ Ahmet Sacit ARI “Çevre” konulu hikâye yarışmasında Bağcılar İlçe İkinciliği

✱ Saide ÖZKİRAZ “Çevre” konulu kompozisyon yarışması Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ Saide ÖZKİRAZ “Çevre” konulu hikâye yarışması Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ Ömer KARAASLAN “THM Solo” dalında İstanbul İl Dördüncülüğü

✱ Mustafa SAVUL “2004 - ÖSS” Sözel puan türünde Bağcılar İlçe Birinciliği - Türkiye 102.’liği

✱ Mustafa SAVUL “2004 - ÖSS “ Sayısal - Eşit ağırlık puan türlerinde Bağcılar İlçe İkinciliği

✱ Ahmet AĞILLI “2004 - ÖSS” Sayısal - eşit ağırlık puan türlerinde Bağcılar İlçe Birinciliği - Türkiye 124.’lüğü

✱ Ahmet AĞILLI “2004 - ÖSS” Sözel puan türü Bağcılar İlçe İkinciliği


2001–2002 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI

✱ Sefa SALTABAŞ “Masa Tenisi” turnuvası Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ A. Taha YILDIRIM “Masa Tenisi” turnuvası Bağcılar İlçe İkinciliği

✱ F. GENÇ - A.İhsan GÜRBÜZ - M. ÇAKMAK - Ş. AYDIN - C. KÜÇÜK “Web Sitesi Tasarım” yarışması İstanbul İl İkinciliği

✱ K. Bahadır GENCER “THM Solo” dalında İstanbul İl Birinciliği

✱ M.SAVUL - A.AĞILLI - B.ALUÇ - M.AYDIN “Bilgi yarışması” Bağcılar İlçe Birinciliği - İstanbul İl Dördüncülüğü

✱ Saide ÖZKİRAZ “Çevre” konulu hikâye yarışması Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ Cihat KÜÇÜK “Çevre” konulu hikâye yarışması Bağcılar İlçe İkinciliği

✱ Saide ÖZKİRAZ “Çevre” konulu şiir yarışmasında Bağcılar İlçe İkinciliği

✱ Fatih GENÇ “Çevre” konulu kompozisyon yarışmasında Bağcılar İlçe İkinciliği

✱ Engin EREN “Atletizm” yarışmasında Bağcılar İlçe İkinciliği


2000–2001 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI

✱ Murat ÖĞÜN “Öğretmen” konulu şiir yarışmasında Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ Huzeyfe ESEN “Öğretmen” konulu şiir yarışmasında Bağcılar İlçe İkinciliği

✱ M. Talha YILDIRIM “Doğal Afetlerden Korunma” konulu kompozisyon yarışmasında Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ M. Talha YILDIRIM “THM Solo” dalında Türkiye Birinciliği

✱ Erkam KARAÇANLI “İGDAŞ” konulu kompozisyon yarışmasında İstanbul İl Mansiyon

✱ Ümit ÇAKAR “İGDAŞ” konulu kompozisyon yarışmasında İstanbul İl Mansiyon

✱ Osman Safa BURSALI “Trafik” konulu karikatür yarışmasında İstanbul İl Mansiyon

✱ Burcu UZUNER “Çevre” konulu şiir yarışmasında Bağcılar İlçe İkinciliği

✱ Murat ÖĞÜN “Çevre” konulu şiir yarışmasında Bağcılar İlçe İkinciliği

✱ Merve AYDIN “Çevre” konulu kompozisyon yarışmasında Bağcılar İlçe İkinciliği

✱ Murat ÖĞÜN “Çevre” konulu kompozisyon yarışmasında Bağcılar İlçe İkinciliği

✱ Eda GÖÇMEN “Çevre” konulu resim yarışmasında Bağcılar İlçe İkinciliği

✱ Burcu UZUNER “Çevre” konulu resim yarışmasında Bağcılar İlçe Mansiyon


1999–2000 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI

✱ Murat ÖĞÜN “İGDAŞ” konulu kompozisyon yarışmasında İstanbul İl Mansiyon

✱ Murat ÖĞÜN “Malazgirt Konulu” konulu kompozisyon yarışmasında Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ Murat ÖĞÜN “Malazgirt Konulu” konulu şiir yarışmasında Bağcılar İlçe Birinciliği


2011–2012 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI

✱ Samet Serkan KURUMAHMUT, Muhammed GÜZEL, Ekrem GÖK “Atletizm” (Gençler) Yarışması’nda Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ Ekrem GÖK, Yusuf KANBUR, Eren SOLMAZ, Ertuğrul HAKYEMEZ “Yüzme” (Bayrak) Yarışması’nda Bağcılar İlçe İl İkinciliği

✱ Muhammed Aktaş, “Sırtüstü Yüzme” Yarışması’nda Bağcılar İlçe Üçüncülüğü

✱ Ayşe AL, Yasemin DEMİRKIRAN, Nida ÇELİK, “Masa Tenisi” (BAYAN) Turnuvasında Bağcılar İlçe İkinciliği

✱ Oğuzhan ÇEKÜÇ “Badminton” Turnuvasında Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ Nida ÇELİK “Badminton” Turnuvasında Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ Yasemin DEMİRKIRAN “Badminton” Turnuvasında Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ Havva Rabia ALTUNDAL “Çevre” Konulu Hikaye Yarışması’nda Bağcılar İlçe Birinciliği

✱ Enise AKTAŞ “Çevre” Konulu Resim Yarışması’nda Bağcılar İlçe İkinciliği

✱ Nida ÇELİK “Çevre” Konulu Kompozisyon Yarışması’nda Bağcılar İlçe Üçüncülüğü

✱ Nida ÇELİK “Mehmet Akif ERSOY” Konulu Kompozisyon Yarışması’nda Bağcılar İlçe Üçüncülüğü


HAKKIMIZDA

Birikim Okulları 1996 yılında bir grup gönüllü girişimci tarafından kurulmuştur. Aynı yıl bir ilköğretim okulu ve bir dersane eğitim-öğretim hayatına başlamıştır. Bugün 42 Okul, 17 Kampüs ile eğitim öğretim alanında hizmet vermeye, çocuklarımızın geleceklerini aydınlatmaya devam etmektedir.

              

GALERİ                           

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

İLETİŞİM