YÖNETİM KADROSU

Ali Uğur BULUT / Birikim Vakfı YK başkanı

 1967 yılında Samsun’da doğdu. Aslen Trabzonludur.


 İlk, orta ve lise tahsilini İstanbul’da tamamladı.


 İstanbul Teknik Üniversitesi Harita Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Milli Gençlik Vakfı’nda çeşitli kademelerde yöneticilik yaptı.


 AGD İstanbul Şube Başkan yardımcılığı yaptı. Halen bir kamu kurumunda yönetici olarak çalışmaktadır.


 Halen AGD İstanbul Şube Başkanlığı görevini yürüten Bulut, evli ve iki çocuk babasıdır.

Yusuf YALÇIN / Birikim Okulları Yk Üyesi/ Genel Müdür

 Yusuf YALÇIN, 1995 yılından itibaren İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinde teknik ve idari birimlerde çeşitli kademelerde görev yaptı. 2013 yılında önce Birikim Okulları Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği görevini yürüten YALÇIN, 2015 yılından itibaren de beraberinde Birikim Okulları'nda Genel Müdür görevine devam etmektedir.


 1995 yılında Ankara Üniversitesi Teknik Bilimler'den mezun olan YALÇIN, 1998 yılında İstanbul Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Pedagojik Formasyon Eğitimi aldı. Ayrıca Destek Projeleri, İş ve İhtiyaç Analizi, İşçi Sağlığı, İş Hukuku, Raporlama Teknikleri, İnsan Kaynakları Yönetimi, NLP, Toplam Kalite Yönetimi ve Finansal Analiz konularında özel kurs ve derslere katıldı.


  Bir çok vakıf ve dernekte kurucu üye, yönetim kurulu üyeliği, insan kaynakları başkanlığı görevlerinde bulunan YALÇIN, halen Birikim Eğitim Vakfı Genel Başkan Yardımcısı, Müsiad Genel Merkez Üye İlişkileri Komisyonu, Özder Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi, Önsiad İstişare Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.


 YALÇIN, 1972 Ankara doğumlu, evli ve bir çocuk babasıdır. Fransızca, Arapça ve İngilizce bilmektedir.

Ali İhsan GÜNDOĞDU / Birikim Okulları Yk üyesi

 1972 Yılında Rize’de doğdu.


 İTÜ Sakarya Mühendislik Fakültesinden İnşaat Mühendisi olarak mezun oldu. Ardından Sakarya Üniversitesi Fen Bilimler Enstitüsü İnşaat Mühendisliği Yapı Ana Bilim Dalından Yüksek Mühendis Ünvanı aldı.


 Prof.Dr.Necmettin ERBAKAN’ın Başbakanlığı döneminde Başbakanlık Özel Kalem Müdürlüğü ve SATEG (Başbakanlık Strateji Araştırma ve Teknoloji Geliştirme Başmüşavirliği) bünyesinde çalıştı.


 2001 yılında kamudan ayrılarak özel sektöre geçti. Halen Yönetim kurulu başkanı olduğu firmalarla İnşaat ve taahhüt sektöründe ticari faaliyetlerini sürdürmektedir.


 2002-2006 yılları arasında Özel bir Öğretim Kurumunun Kurucu temsilciliğini yaptı.


 Üniversite yıllarında beri STK’larda aktif olarak görevlerde bulunan GÜNDOĞDU, MGV sınıf, bölüm, fakülte ve üniversite temsilciliği ve Fakülte öğrenci derneği kurucu başkanlığı yaptı. Mezuniyetinden sonra MGV'de Öğrenci Yurt Müdürlüğü görevinde bulundu.


 Uzun süre Yeşilay Başakşehir temsilcisi, Türkiye Wushu(Kungfu, Budokaido,Aikido) Federasyonu İstanbul İl ajanı ve Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yaptı.


 Halen;
YENİAD(Yeni Bir Dünya) İşadamları Derneği Genel Başkan Yardımcısı,
İKEV(İlim Kültür Eğitim Vakfı) Mütevelli Heyeti üyesi,
B.şehir Rizeliler Derneği Başkanı,
Kızılay B.şehir Şubesi Başkan Vekili olarak çeşitli STK'larda görevi bulunmaktadır.


 GÜNDOĞDU evli ve 3 çocuk babasıdır.

Yunus GENÇ / Birikim Okulları Yk üyesi

 1978 Diyarbakır Çermik doğumlu.


 İlkokulu Çermik'te bitirdikten sonra 1988 yılında ailesi ile birlikte Mersin'e yerleşti.


 Liseyi Mersin İmam Hatip Lisesin’nde okudu.


 Selçuk Üniversitesi İİBF İşletme Bölümü'nden 2000 yılında mezun oldu. 2012 yılında Toros Üniversitesi İşletme Ekonomisi dalında yüksek lisans yaptı.


 2001-2003 yılları arası MGV Mersin İl Temsilciliği, 2008-2012 yılları arasında AGD Mersin Şube başkanlığı, 2012-2013 yıllarında AGD Genel merkez 2. Bölge başkanlığı yaptı. 2013 Mayıs ayı itibari ile AGD İstanbul başkanlık divanı üyesi.


 2012 yılı Ocak ayından itibaren İstanbul'da ikamet etmekte ve özel bir şirkette yöneticilik yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babası.


Âdem DOĞAN / Koordinatör

 Âdem DOĞAN, 1996 yılında Birikim Okullarında Rehber ve Psikolojik Danışman olarak göreve başladı. Birikim Okullarında sırasıyla okul müdürlüğü, eğitim koordinatörlüğü, yatırımlardan sorumlu genel müdür yardımcılığı görevlerinde bulunan DOĞAN, temel liseler, il dışı ve isim hakkı (franchise) şubeler, yeni şubeleşme ve fizibilite çalışmaları, Üsküdar Gençlik Akademisi, iş geliştirme ve resmî işlemler gibi faaliyetlerden sorumlu koordinatör olarak görevine devam etmektedir.


 Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünde tamamlayan DOĞAN, Beykent Üniversitesinde Eğitim Yönetimi ve Denetimi alanında yüksek lisans yaptı. Hipnoz ve Hızlı Okuma alanlarında sertifika sahibi olan DOĞAN, Yıldız Teknik Üniversitesinin Aile Danışmanlığı Programını bitirerek ‘’aile danışmanı’’ unvanını aldı.


 Çeşitli vakıf ve derneklerde görev alan DOĞAN, hâlen Marmara Üniversitesi Mezun ve Mensupları Derneği'nde başkan yardımcısıdır.


 Âdem DOĞAN 1973 Isparta doğumlu, evli ve 2 çocuk babasıdır. Arapça ve İngilizce bilmektedir.

Erhan KIRBAÇ / Koordinatör

 Erhan KIRBAÇ, lise yıllarında karton poşet imalatı ile başladığı iş hayatında, farklı şirketlerde finans sorumlusu, eğitim koordinatörü ve ihale koordinatörü olarak görev yaptı. 2005 yılında Birikim Okulları'nda Pazarlama Sorumlusu olarak göreve başlayan KIRBAÇ, halen Mali ve İdari İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini sürdürmektedir.


 Lisans eğitmini Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun olarak tamamlayan KIRBAÇ, İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi İşletme Yönetimi Yüksek Lisans eğitimine devam etmektedir.


 Çeşitli vakıf ve derneklerde görev alan KIRBAÇ, bir süre Özel Kalem görevini de üstlendiği Anadolu Gençlik Derneği İstanbul Şubesi'ndeki çalışmalarına devam etmektedir.


 KIRBAÇ, 1982 İstanbul doğumlu, evli ve iki çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.

Salih EREN / Koordinatör

 Salih EREN, 2004 yılında Birikim Okulları'nda Sınıf Öğretmeni olarak göreve başladı. Birikim Okulları'nda sırasıyla Zümre Başkanlığı, Müdür Yardımcılığı ve Okul Müdürlüğü yapan EREN, halen Eğitim Koordinatörlüğü görevini sürdürmektedir.


 Lisans eğitimini Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünde, Yüksek Lisans Eğitimini ise Yeditepe Üniversitesi'nde Eğitim Yönetimi ve Denetimi alanında tamamlayan EREN, Marmara Üniversitesi / İSZU ortaklığında Eğitim Yönetimi ve Denetimi alanında doktora eğitimine devam etmektedir.


 Çeşitli vakıf ve derneklerde kurucu üye, yönetim kurulu üyeliği ve başkanlık görevlerinde bulunan EREN, halen Anadolu Gençlik Derneği İstanbul Şubesi İl Yürütme Kurulu Üyeliği görevini sürdürmektedir.


 EREN, 1977 Bayburt doğumlu, evli ve 4 çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.

Özkan TEKİN / Koordinatör

 Özkan TEKİN, 1993 yılında Bilgisayar öğretmeni olarak iş hayatına başladı. 1996 - 1999 yılları arasında özel bir şirkette fabrika müdürü olarak görev yaptı. 1999 yılında kısa bir süre özel bir firmada bilgisayar programcılığı dersleri ve bilişim teknolojileri danışmanlık hizmeti verdi. Yine aynı yıl Birikim Eğitim Kurumları’nda Araştırma Planlama Geliştirme Uzmanı olarak göreve başladı. Kurum içerisinde çeşitli görevlerde bulunan TEKİN, halen Araştırma Planlama ve Geliştirme koordinatörlüğü görevini yürütmektedir.


 Lisans Eğitimini Hacettepe Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Maden Mühendisliği bölümünde ve Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde yapan TEKİN. Maltepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Felsefe Bölümünde Eğitim Felsefesi alanında Yüksek Lisans eğitimine devam etmektedir.


 TEKİN 1969 Bursa doğumlu, evli ve 4 çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir. 

HAKKIMIZDA

Birikim Okulları 1996 yılında bir grup gönüllü girişimci tarafından kurulmuştur. Aynı yıl bir ilköğretim okulu ve bir dersane eğitim-öğretim hayatına başlamıştır. Bugün 42 Okul, 17 Kampüs ile eğitim öğretim alanında hizmet vermeye, çocuklarımızın geleceklerini aydınlatmaya devam etmektedir.

              

GALERİ